5

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ବିରାଟ ତିଆରି କଲେ ପିଠା

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପିଠା ରାନ୍ଧିବା ଏହି କରୋନାଭାଇରସ୍ ରେ ଲକ ଡ଼ାଉନ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଷ୍ଟାଣ୍ଡଆଉଟ୍ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ କାହାଣୀ । ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଇଁ କେକ୍ ତିଆରି କରିଥିବା କୋହଲି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ରାନ୍ଧିବାରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପ୍ରୟାସ। “ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ପିଠା ରାନ୍ଧିଲି, ଯାହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଷ୍ଟାଣ୍ଡଆଉଟ୍ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ କାହାଣୀ ହେବ। ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ କେବେବି ବେକିଂ କରି ନ ଥିଲି, ଏବଂ ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ ପ୍ରୟାସରେ ଏହା ସଠିକ୍ ଭାବରେ କରିପାରିଥିଲି। ସେ ବିସିସିଆଇର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ କୋହଲି ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ପିଠାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଥିଲା। ଏହି ଲକଡାଉନ୍ ରୁ ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ପଚରାଯିବାରୁ କୋହଲି ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି: ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମୋତେ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିଛି ଯେ ଜୀବନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ଏହାର ଏକ ଅଂଶ। ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ସମୟରେ କୋହଲି ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରୋଟିନ୍ କମ୍ପନ କରୁଛନ୍ତି। ଅଧିନାୟକ ନବଦୀପ ସାଇନିଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ଯିଏ ପ୍ରୋଟିନ୍ କମ୍ପନ କରିବାରେ ବହୁତ ଭଲ । ୨୦୧୪ ପରଠାରୁ କୋହଲି ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରେ୫୭୧୪ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି ୧୦୮ ଇନିଂସରେ ହାରାହାରି ୫୨.୯୦ ରନ୍ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ କୋହଲି ଆଇସିସି ODI ର଼୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗରେ ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରେ ଥିବାବେଳେ ଟେଷ୍ଟ ମାନ୍ୟତାରେ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!