4

ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୦ ରଦ୍ଦ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କଲେ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି

ମୁମ୍ବାଇ : ବିସିସିଆଇ ସଭାପତି  ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି କରୋନାଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୦  ରଦ୍ଦ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏସିଆ କପ୍ ଟି -20 ରଦ୍ଦ କରିବାକୁ ବିସିସିଆଇ ସଭାପତି ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ବୁଧବାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଲାଇଭ ଅଧିବେଶନରେ ‘ସ୍ପୋର୍ଟସ ଟାକ’କୁ କହିଛନ୍ତି, “ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏସିଆ କପ୍ ବାତିଲ ହୋଇଛି । ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଏହି ଘଟଣାର ବାତିଲ ହେବାର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ କରି ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ କରୋନାଭାଇରସ୍ ମଧ୍ୟରେ ଏହାର ଆଚରଣ ଅନିଶ୍ଚିତତା ମଧ୍ୟରେ ଆଚ୍ଛାଦିତ ହୋଇଛି। ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବରରେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ମଧ୍ୟ COVID-19 ମହାମାରୀ ହେତୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆଗକୁ  ସମ୍ଭାବନା ନ ଥିବାରୁ ଏସିଆ କପ୍ ବାତିଲ ହେବା ବିସିସିଆଇକୁ ସମାନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଆଇପିଏଲ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ | ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ବାତିଲ ସମ୍ପର୍କରେ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ (ପିସିବି) ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି  ଘୋଷଣା କରିନାହିଁ। | ଭାରତରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା 7.5 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା କରୋନାଭାଇରସ୍ ରୋଗର ତୃତୀୟ ବୃହତ୍ତମ ଭାବେ ରହିଛି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!