18

ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସ୍ମୁତି ବଖାଣିଲେ “ମୁଁ କ’ଣ ପିନ୍ଧିଛି? – ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପରେ ୨୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସେଲିବ୍ରେଟୋରୀ ପାର୍ଟୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ, ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି – ଯେତେବେଳେ ସେ ୨୦୦୦ ରେ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଜିତିଥିଲେ। ସେହି ବର୍ଷ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ମିସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧାଯାଇଥିଲା – ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୮ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା! ପ୍ରିୟଙ୍କା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅପ୍ଲୋଡ କରିଛନ୍ତି । “ମୁଁ କ’ଣ ପିନ୍ଧିଛି … ସର୍ବପ୍ରଥମେ? ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ କଣ୍ଟା ମୁକୁଟ କଣ?”କେଶରେ କଣ ଅଛି? ମୋର ଏତେ କେଶ ଥିଲା! ମୁଁ କେବେ କେଶ ହରାଇଲି?” ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସମୟରେ ତାଙ୍କ କିଶୋର ଆଉ ଏବେ ୩୮ ବର୍ଷିୟ ପ୍ରିୟଙ୍କା ।
ଯେତେବେଳେ ସେ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ତାହାର ଜୟନ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଦେଖିବାବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି: “ଏହା ପାଗଳ ଥିଲା। ମୁଁ କଦାପି ଜିତିବାକୁ ଆଶା କରି ନ ଥିଲି। ମୋର ଅନୁମାନ ନଥିଲା। ମୋର ଟ୍ରେନ୍ ବୁକ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଫେରି ଯିବା ପାଇ ଭାବି ଥିଲି । ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ମୋର ମୁଣ୍ଡରେ ମୁକୁଟ ଥିଲା। ଏହା ପାଗଳ ଥିଲା। ଏହା ୨୦ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି ଏବଂ ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଛକୁ ଚାହିଁ ନାହିଁ। ”
ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି: ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ବାଦାମ ଅଟେ। ସେ ମାତ୍ର ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରୁ ନିଜେ ଫ୍ୟାଶନ ସଟ ଖୋଳିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ: ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖିବା କଷ୍ଟକର।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!