କର୍ଣ୍ଣାଲରେ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଓ ଗୋଳାବାରୁଦ ବାରୁଦ ଜବତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୫/୦୫ : କର୍ଣ୍ଣାଲରେ ୪ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗିରଫ ସହିତ ବିପୁଳ ମାତ୍ରାରେ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଓ ଗୋଳାବାରୁଦ ବାରୁଦର କଣ୍ଟେନର ଜବତ  । ଏହା ସହ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ନିକଟରୁ ବିପୁଳ ମାତ୍ରାରେ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ ଟିମ୍ । ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସିମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିପାରନ୍ତି । ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ନିକଟରୁ ବିପୁଳ ମାତ୍ରାରେ ଗୁଳି ଓ ବନ୍ଧୁକର କଣ୍ଟେନର ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି । ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ, କଣ୍ଟେନରୁ ଜବତ ହୋଇଥିବା ପଦାର୍ଥ ଆରଡିଏକ୍ସ ହୋଇପାରେ । ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ବ୍ୟୁରୋ (ଆଇବି) ଏ ବିଷୟରେ ଗୁପ୍ତ ସୂଚନା ପାଇଥିଲା । ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରି ପୋଲିସ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସିମାନେ ବସ୍ତରା ଟୋଲ ପ୍ଲାଜା ନିକଟରେ ଏକ ନାକାବନ୍ଦି କରି ଏକ ଗାଡି ଅଟକାଇଥିଲେ । କାରର ସନ୍ଧାନରେ ମୃତ୍ୟୁର ଏହି ଜିନିଷ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: