ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବାସଭବନ ବାହାରେ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଘଟନା: ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ରିୟାଜ କାଜୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା

ମୁମ୍ବାଇ୧୬/୩: ଶିଳ୍ପପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବାସଭବନ ବାହାରେ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଲଗାଇବାରେ ସନ୍ଦେହଜନକ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ନିଲମ୍ବିତ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ସଚିନ୍ ଭେଜ୍ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଘର ସୋସାଇଟିର ଡିଜିଟାଲ୍ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡର୍ (ଡିଭିଆର) ଜବତ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। କ୍ରାଇମ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ୟୁନିଟ୍ (CIU) | ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ନ୍ୟାସନାଲ ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନ୍ ଏଜେନ୍ସି (ଏନଆଇଏ) ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି ଯେ DVR ରୁ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଟାମ୍ପରି ହୋଇଛି କି ନାହିଁ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଶ୍ରୀ ଭେଜେ ନିଜ ନିଜ ଆବାସିକ କମ୍ପାଉଣ୍ଡରେ ଏସୟୁଭି ଆଣିଥିବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଖୋଜୁଛି। ଫେବୃଆରୀ 25 ରେ ଶ୍ରୀ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଆଣ୍ଟିଲିଆ ବିଲଡିଂ ନିକଟ ମୁମ୍ବାଇର କାର୍ମାଇକେଲ ରୋଡରେ ଜେଲାଟିନ୍ ବାଡି ନେଇଥିବା ମହିନ୍ଦ୍ରା ସ୍କର୍ପିଓ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ସିଇୟୁ ସହକାରୀ ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଶ୍ରୀ ଭେଜ୍ ପ୍ରଥମ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଥିଲେ। ଏହି ଗାଡିଟି ଥାନେ ସ୍ଥିତ ଅଟୋ ପାର୍ଟସ ଡିଲର ମାନସୁଖ ହିରାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯାହା ଫେବୃଆରୀ 17 ରେ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଖବର ପାଇଥିଲା।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: