94

ସ୍ମୃତିରେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୬/୮: ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ  ଦ୍ୱିତୀୟ ମୃତ୍ୟୁ ବାର୍ଷିକୀ  ସ୍ମୃତିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆଜି  ଦୁଇ ମିନିଟର   ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, “ତାଙ୍କ ପୁଣ୍ୟ ତିଥି ଉପରେ ପ୍ରିୟ ଅଟଲ ଜୀଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି। ଭାରତ ତାଙ୍କର ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସେବା ତଥା ଆମ ଦେଶର ଅଗ୍ରଗତି ଦିଗରେ ପ୍ରୟାସକୁ ସର୍ବଦା ମନେ ରଖିବ।”  ତାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭାରତ ଆଣବିକ ଶକ୍ତି ଭାବରେ ନିଜର ମୁଣ୍ଡକୁ ଉଚ୍ଚ କରି ରଖିଛି। ଜଣେ ରାଜନେତା, ସଂସଦର ସଦସ୍ୟ, ମନ୍ତ୍ରୀ କିମ୍ବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଅଟଳ ଜୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ଅନେକ ଭୂମିକାରେ ବହୁତ ଭଲ | ଅଟଳ ଜୀ ଙ୍କ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ମହତ୍ କଥା କୁହାଯାଇପାରେ,  ତାଙ୍କ ଭାଷଣ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଥିଲା | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଯଦି କିଛି ବିଶେଷଜ୍ଞ ତାଙ୍କ ଭାଷଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ନିରବତାର ଶକ୍ତି ହେବ …ପିଏମ ମୋଦୀ ଶ୍ରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!