53

କରୋନାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଙ୍କୁ ସିଂଙ୍କ ପରଲୋକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୪/ ୦୬ : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଙ୍କୁ ସିଂହ ନିକୁମ୍ଭ ଆଉ ନାହାନ୍ତି । କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଶୁକ୍ରବାର ତାଙ୍କର ପରଲୋକ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ପରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ବିଗିଡିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ଅବସ୍ଥାରେ ରିଙ୍କୁ ସିଂହଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଚନ୍ଦା ସିଂହ   ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।ଙ୍କୁ ସିଂଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ଚନ୍ଦା ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମେ ୨୫ରେ ତାଙ୍କୁ କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ସେ ଘରେ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଜ୍ୱର କମୁନଥିବାରୁ ଆମେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାକୁ ସ୍ଥିର କଲୁ। ଡାକ୍ତରଖାନାର ଡାକ୍ତରମାନେ ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁ ଶଯ୍ୟା ଦରକାର ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ସାଧାରଣ କୋଭିଡ଼ ୱାର୍ଡରେ ରଖିଥିଲେ। ପରଦିନ ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ମୃତ୍ୟୁ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଆଇସିୟୁରେ ସୁସ୍ଥ ହେଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଆଶା ହରାଉଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଲାଗୁ ଥିଲା କି  ସେ ଆଉ ବଞ୍ଚିବେ ନାହିଁ। ସେ ଶ୍ୱାସରୋଗୀ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!