Odian News
142

ମୁମ୍ବାଇରେ ପାଟନା ଏସପି ବିନୟ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ରଖାଗଲା

ମୁମ୍ବାଇ ୩।୮ : ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପାଟନା ଏସପି ବିନୟ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନ ପାଇଁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରଖାଯାଇଛି। ଏସପି ତିୱାରୀ ରବିବାର ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଟିମ୍‌ ସହିତ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା ।କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏସପି  ବିନୟ ତିୱାରୀ ତାଙ୍କ ଟିମ୍‌ ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଜଣେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ବିଏମସି ଦଳ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଏସପିଙ୍କୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଷ୍ଟାମ୍ପ୍ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିଏମସି ଟିମ୍‌ ମୁମ୍ବାଇର ଗୋରେଗାଓଁ ପୂର୍ବ, ଏସଆରପିଏଫ ଗ୍ରୁପ -୮ ର ଅଫିସର୍ସ ରେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ଏସପି ବିନୟ ତିୱାରୀଙ୍କୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ବିହାର ଡିଜିପି ଗୁପ୍ତେଶ୍ବର ପାଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟ ଏସପିଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ଷ୍ଟାମ୍ପର ଫଟୋ ଟ୍ବିଟ କରିଛନ୍ତି। ଗୁପ୍ତେଶ୍ୱର ପାଣ୍ଡେ ଏକ ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏମାନେ ବିହାର କ୍ୟାଡର ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ବିନୟ ତିୱାରୀ ଯିଏ ଆଜି ରାତି ୧୧ଟା ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜବରଦସ୍ତ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରଖାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ଏଠାରୁ ବାହାରି ପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!