Odian News
176

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ କହିଲା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ

ମୁମ୍ବାଇ୩/୮: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁର   କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସେ ନିଜ ନାମରେ ଗୁଗଲ ସର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ ବୋଲି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ଜୁନ୍ ୧୪ ରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନର ବିବରଣୀ ବାଣ୍ଟି ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ସେ “ଯନ୍ତ୍ରଣାହୀନ ମୃତ୍ୟୁ” ଏବଂ ଜୁନ୍ ୮ ରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବା ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଦିଶା ସାଲିଆନଙ୍କ ନାମ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଦିନରେ ମାନସିକ ରୋଗ ଏବଂ  ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଲାପଟପ୍ ରୁ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ତାଙ୍କ ଗୁଗୁଲ ସର୍ଚ୍ଚରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ବିଲ୍ଡିଂର ୧୪ ତମ ମହଲାରୁ ଖସିପଡ଼ିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବା ଦିଶା ସାଲିଆନଙ୍କ ସହ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର କାରଣ ହୋଇଥାଇପାରେ। ପ୍ରତାରଣା, ଅଭିନେତା ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିବା ଏବଂ ମାନସିକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ବିହାର ପୋଲିସ ସହ ହୋଇଥିବା ଟର୍ଫ ଯୁଦ୍ଧକୁ ନେଇ ଶ୍ରୀ ସିଂ ପ୍ରଶ୍ନର ମୁକାବିଲା କରିଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଆଧାର କରି ବିହାର ପୋଲିସ ଏଫଆଇଆର ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପଠାଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏହି ଆକଳନକୁ କାଉଣ୍ଟର କରିଥିଲା। ଶ୍ରୀ ସିଂ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି, ” ଆମେ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୧୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଲୁ, ଯେଉଁଥିରୁ ପାଖାପାଖି ୪.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ମିଳିନାହିଁ, ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତଦନ୍ତ କରୁଛୁ।”  ବୋଲି ଶ୍ରୀ ସିଂ କହିଛନ୍ତି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!