ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି FIH ପ୍ରୋ ଲିଗ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩।୨: ଓଡ଼ିଶାକୁ ଫେରିଲା ହକି ଫିଭର। ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି FIH ପ୍ରୋ ଲିଗ୍। ଆଜି ମହିଳା ବର୍ଗରେ ଚୀନକୁ ଭେଟିବ ଆୟୋଜକ ଭାରତ। ଭୁବନେଶ୍ୱର କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସଂଧ୍ୟା ସାଢେ ୭ଟାରେ ମ୍ୟାଚ୍ ରହିଛି। ନିକଟରେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡରେ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ କ୍ୟାଲି ଫାୟାର୍ସରେ ନିରାଶ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା।ପ୍ରୋଲିଗରେ ଭାରତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ନେଇ ଆଶା ରଖିଛି। ମହିଳା ବର୍ଗର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ୟୁଏସ ଓ ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ। ମହିଳା ବର୍ଗରେ ଭାରତ ଛଡ଼ା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ୟୁଏସଏ, ଚୀନ, ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଟିମ୍ ରହିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ପୁରୁଷ ବର୍ଗରେ ଭାରତ ସମେତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଆୟାରଲାଣ୍ଡ, ସ୍ପେନ୍ ଏବଂ ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡସ୍ ଟିମ୍ ରହିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତା ୨୫ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟ ରାଉରକେଲା ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!