ନଳିନୀକାନ୍ତ ହେଲେ ରାଜକନିକା ବ୍ଳକ୍ ଡିଜିଟାଲ ସଂପାଦକ

ରାଜକନିକା,୨୦/୧୧:ରାଜକନିକା ବ୍ଳକ୍ ପାରିନୂଆପଡ଼ା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ନୂଆପଡ଼ା ଗ୍ରାମର ନଳିନୀକାନ୍ତ ବେହେରାଙ୍କୁ ବିଜୁ ଯୁବ ଜନତା ଦଳର ଡ଼ିଜିଟାଲ ସଂପାଦକ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ବିଜୁ ଯୁବ ଜନତା ଦଳର ସଭାପତି ରାଜେଶ ଦାସ ଏବଂ ଜିଲା ଡ଼ିଜିଟାଲ ସଂପାଦକ ଆଲୋକ ମହାଳି ଶ୍ରୀବେହେରାଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ନଳିନୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ନୂଆ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିବା ପରେ ରାଜକନିକା ବିଜେଡ଼ିର କର୍ମୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ବିଜେଡ଼ିର ଛାତ୍ର ସଂଗଠନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଦଳୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଶ୍ରୀବେହେରା ନିଜର ପାରଦର୍ଶିତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ନେତୃବର୍ଗଙ୍କ ପ୍ରିୟଭାଜନ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀବେହେରାଙ୍କୁ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିବା ପରେ ସେ ଶକ୍ତିମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ କେଶରୀ ଦେବ, ଜିଲା ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ପ୍ରତାପ ଜେନା,ଜିଲା ବିଜୁ ଯୁବ ଜନତା ଦଳର ସଭାପତି ରାଜେଶ ଦାସ ଏବଂ ଜିଲା ଡ଼ିଜିଟାଲ ସଂପାଦକ ଆଲୋକ ମହାଳିଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ଓଡିଆନ୍ ନ୍ୟୁଜ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

SUPPORT US

Spread the love
error: Content is protected !!